Produkty oferują wszyscy

ROS-SWEET oferuje jakość!

Najwyższa jakość i najwyższy poziom obsługi – to obiecuje wiele firm, jednakże trwały sukces osiągną tylko Ci, za którymi przemawiają rzeczywiste dokonania. W ROS-SWEET od lat realizujemy dostawy w niezawodny sposób a profesjonalna obsługa Klienta i wysokiej jakości surowce gwarantują konsekwentnie powtarzalną, wysoką jakość. W ten sposób jesteśmy niezawodnym partnerem Twojego rozwoju.

Certyfikaty

Najpewniejszą oznaką świadczącą o doskonałej jakości naszych produktów i usług są zadowoleni klienci, którzy powracają do ROS-SWEET decydując się na nasze usługi i produkty ponownie. Jako firma, dla której ważna jest jakość posiadamy liczne certyfikaty, m.in. certyfikat systemu kontroli jakości BRC, który świadczy o znaczącym zwiększeniu bezpieczeństwa i podniesieniu jakości produkowanej żywności oraz certyfikat ekologiczny, tzw. ,,euroliść’, który umieszczony na etykiecie produktu oznacza, że produkt zawiera co najmniej 95% składników pochodzenia ekologicznego, do jego produkcji nie użyto żadnych syntetycznych środków produkcji, a sam proces produkcji oddzielony jest w czasie i przestrzeni od produkcji żywności konwencjonalnej.

Nagrody

Najpewniejszą oznaką świadczącą o doskonałej jakości naszych produktów i usług są zadowoleni klienci, którzy powracają do ROS-SWEET decydując się na nasze usługi i produkty ponownie. Jednakowo dodatkowym atutem, uznaniem naszej pracy i naszych produktów są liczne nagrody, które do tej pory otrzymaliśmy.
3-layers-19

Jakość

LinkedIn