ROS-SWEET

We love what we do!

Setki zadowolonych klientów, tysiące sprzedanych produktów, najwyższej jakości technologie, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to jest właśnie ROS-SWEET!

Jesteśmy polską firmą obecną na rynku od 2006 roku. Stawiamy na rozwój, działamy z pasją i z uwagą patrzymy w przyszłość. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości produkty i usługi, które pozwalają im realizować najsmaczniejsze projekty. Nasze suszone owoce, orzechy, ziarna pozyskujemy od starannie wyselekcjonowanych dostawców.  Dzięki czemu nasi Klienci mogą kupować doskonałej jakości produkty w atrakcyjnej cenie.

Poprzez wdrażanie innowacyjnych koncepcji i technologii jesteśmy w stanie dostarczać na rynek wyróżniające nas produkty. Dysponując najlepszymi surowcami oraz zorientowaną na Klienta obsługą, nasza firma gwarantuje stałą, konsekwentnie powtarzalną, wysoką jakość.

W ciągu kilkunastu lat swej działalności zdobyliśmy uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Prowadzimy szeroką działalność eksportową obejmującą swoim zasięgiem ponad 60 krajów na 5 kontynentach.

Jako odnoszący sukcesy partner z branży handlu hurtowego bakaliami, orzechami i ziarnami, dysponujemy receptą przyszłego powodzenia Twojej firmy. Inwestycje w nowoczesne technologie, najlepsze surowce, jakość i profesjonalną obsługę Klientów czynią z nas specjalistów w swojej dziedzinie.

LinkedIn