Misja

Oferowanie wysokiej jakości orzechów, ziaren i suszonych owoców, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wizja

Dążymy do tego by nasza firma była polskim liderem bakalii konfekcjonowanych i przekąsek bakaliowych.

ROS-SWEET definiują nas nasze wartości

Nasze wartości odzwierciedlają sposób, w jaki prowadzimy działalność gospodarczą

KLIENT

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb Klientów, bycie otwartym wobec ludzi, z którymi współpracujemy oraz wyznaczanie najwyższych standardów jakościowych. Zapewniamy naszym Klientom to, czego potrzebują dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. Zaangażowanie sprawia, że robimy rzeczy wyjątkowe.

TECHNOLOGIA

Nieustannie poszukujemy nowych sposobów rozwoju. Cokolwiek robimy dziś, jutro możemy to robić lepiej. Znajdowanie rozwiązań dla pozornie niemożliwych do zrealizowania wyzwań jest elementem naszego sukcesu i źródłem inspiracji do mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami.

JAKOŚĆ

Zarówno my, jak i nasi dostawcy wierzymy, że zdrowa żywność powstaje z czystej natury. Dążymy do nieustannego doskonalenia naszych działań. Oznacza to kierowanie się jakością we wszystkim co robimy oraz wybieranie za każdym razem wyłącznie najlepszych rozwiązań. Siłą napędową naszego biznesu jest optymistyczne podejście do podejmowanych działań oraz silne wsparcie naszych pracowników w codziennej pracy. Dysponując najlepszymi surowcami oraz zorientowaną na Klienta obsługą, gwarantujemy stałą, konsekwentnie powtarzalną jakość.

LUDZIE

Dbamy o to, aby ludzie którzy z nami pracują czuli się docenieni i ciągle zdobywali nowe kompetencje. Zapewniamy im rozwój i wysoką kulturę pracy na każdym etapie kariery. Szanujemy ich zaangażowanie, lubimy dzielić się pomysłami i uczyć się od siebie nawzajem. Współpraca jest dla nas najważniejsza. Wierzymy, że w przyjaznej atmosferze możemy jednocześnie realizować indywidualny potencjał każdego z nas i osiągać wspólne cele, nawet te najtrudniejsze.

Misja, wizja i wartości

LinkedIn