Produkcja własna

Siemię lniane mielone

Mielone siemię lniane, produkowane w ROS-SWEET powstaje wyłącznie z najlepszych jakościowo, starannie dobranych ziaren siemienia lnianego. Innowacyjny proces czyszczenia gwarantuje czystość na poziomie 99,8%. Technologia i sposób mielenia są kluczowe dla jakości produktu. Siemię nie traci właściwości odżywczych i nie utlenia się. Opakowanie z folii metalizowanej, która chroni przed światłem zapewnia długi okres przydatności do spożycia. Produkt pozbawiony jest wszelkich sztucznych dodatków i konserwantów i jest idealnym dodatkiem do codziennej, zbilansowanej diety. 

Produkt dostępny w opakowaniach 20 kg. 

Produkt chwilowo niedostępny 

Płatki z migdałów

Płatki migdałowe blanszowane produkowane są na terenie łańcuckiej fabryki ROS-SWEET. Surowce pochodzą ze sprawdzonych upraw z Hiszpanii i USA, co gwarantuje wysoką jakość. Produkt charakteryzuje się doskonałym smakiem i stałą, powtarzalną jakością.

Innowacyjne procesy technologiczne umożliwiają przygotowanie płatków o różnej grubości, dostosowanych do potrzeb i preferencji Klienta. 

Produkt dostępny w opakowaniach 12,5 kg.

Zapytaj o dostępność. 

Miazga sezamowa

Miazga sezamowa z oferty ROS-SWEET to idealny półprodukt dla sektora cukierniczo-piekarniczego. Wytwarzana jest z wysokiej klasy ziaren sezamu, importowanych z krajów afrykańskich i Indii. Proces prażenia odbywa się w technologii płynnej fluidalnej, która gwarantuje jednolity stopień uprażenia oraz powtarzalny kolor i smak każdej partii. Nasza miazga sezamowa spełnia najwyższe normy mikrobiologiczne, dzięki zastosowaniu termo–stabilizacji a innowacyjny proces mielenia zapewnia jednolite rozdrobnienie całości produktu. 

Dzięki rygorystycznym procesom kontroli, prowadzonym w nowoczesnym laboratorium, miazga sezamowa ROS-SWEET zawsze cechuje się najwyższą jakością.

Produkt dostępny w opakowaniach: 10 kg i 220 kg.

 

Tarte orzechy włoskie

Tarte orzechy włoskie produkowane w ROS-SWEET powstają wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Dzięki sortowaniu optyczno-laserowemu produkt jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń twardych. Pakowanie odbywa się w atmosferze ochronnej gazów, co gwarantuje zachowanie walorów smakowych. Specjalne opakowanie z folii metalizowanej chroni przed światłem i przedłuża okres przydatności do spożycia.
Struktura orzechów włoskich jest sypka i wiórkowata, dzięki temu są gotowe do bezpośredniego użycia.

Orzechy włoskie tarte stanowią doskonały dodatek do wypieków zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów piekarnictwa.

Produkt dostępny w opakowaniach: 8 kg.

 

Mak mielony

Mak mielony z oferty ROS-SWEET to doskonały surowiec do produkcji nadzień cukierniczych. Produkt powstaje wyłącznie z najlepszych jakościowo ziaren maku niebieskiego.

Surowiec poddawany jest procesowi stabilizacji termicznej, która podkreśla naturalny smak i aromat maku oraz niszczy formy wegetatywne pleśni. Zachowana zostaje również powtarzalność i jednolitość każdej partii produktu.

Pakowanie w worki z folii metalizowanej chroni przed światłem i gwarantuje długi okres przydatności do spożycia. Mak mielony nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów i jest gotowy do bezpośredniego użycia.

Produkt dostępny w opakowaniach 8 kg.

Suszone owoce - krojone

Innowacyjny produkt o rustykalnym kształcie wytwarzany w 100% z suszonych owoców. Kostki mają naturalny kolor i nie zawierają sztucznych dodatków. Produkt pozbawiony jest całkowicie pestek i jest gotowy do natychmiastowego użycia. Polecany głównie, jako dodatek do jogurtów, mieszanek bakaliowych, dekoracji wypieków oraz do dalszego przetworzenia np. produkcji batonów musli, czekolad i pralin. W aktualnej ofercie dostępne są kostki z suszonych: moreli, śliwek, rodzynek, żurawiny oraz daktyli.

 

Prażona polska pestka dyni z solą himalajską

Wyrazisty kolor oraz wyjątkowy aromat polska peska zawdzięcza swojemu pochodzeniu.  Produkt prażony jest w technologii ciągłej, która w odróżnieniu od innych technologii oferowanych przez konkurencję gwarantuje stałą powtarzalność produktu, jego jednolitość oraz wyjątkową chrupkość. Innowacyjna specjalnie opracowana metoda solenia sprawia, że sól himalajska przenika do wnętrza pestek i tworzy delikatną solną powłokę. Odpowiednio dobrany krótkotrwały proces prażenia zapewnia maksymalne zachowanie składników odżywczych, dzięki czemu pestka dynia bogata jest w naturalne mikro- i makroelementy oraz witaminy m.in. witaminę A, C oraz E. Produkt jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów. 

Produkt dostępny w opakowaniach: 8 kg 

Prażony migdał z solą himalajską

Wyjątkowy aromat oraz kremowy posmak migdałów to zasługa wnikliwej selekcji dostawców. Migdał prażony jest w technologii ciągłej, która gwarantuje stałą powtarzalność produktu, jego jednolitość oraz wyjątkową chrupkość. Odpowiednio dobrany krótkotrwały proces prażenia zapewnia maksymalne zachowanie składników odżywczych, dzięki czemu migdały bogate są w naturalne mikro- i makroelementy, witaminy, białko i zdrowe tłuszcze. Produkt jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów. 

Produkt dostępny w opakowaniach: 8 kg 

Prażony słonecznik z solą himalajską

Słonecznik łuskany prażony z solą himalajską to wyjątkowa przekąska o unikalnych walorach zdrowotnych. Słonecznik prażony jest w technologii ciągłej, która gwarantuje stałą powtarzalność produktu, jego jednolitość oraz wyjątkową chrupkość. Innowacyjna specjalnie opracowana metoda solenia sprawia, że sól himalajska przenika do wnętrza ziaren wydobywając głębsze i silniejsze nuty słonecznika oraz tworzy delikatną solną powłokę. Dzięki prażeniu w gorącym powietrzu, bez dodatku tłuszczu produkt jest mniej kaloryczny od innych produktów tego typu. Produkt jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów. 

Produkt dostępny w opakowaniach: 8 kg