ROS-SWEET, tak rodzi się jakość

 

Wyróżniające nas produkty

Poprzez wdrażanie innowacyjnych koncepcji i technologii jesteśmy w stanie dostarczać na rynek wyróżniające nas produkty. Dysponując najlepszymi surowcami oraz zorientowaną na Klienta obsługą, nasza firma gwarantuje stałą, konsekwentnie powtarzalną, wysoką jakość. 

 

Inwestycje w innowacje

Jako odnoszący sukcesy partner z branży handlu hurtowego bakaliami, orzechami i ziarnami, firma ROS-SWEET Sp. z o.o. dysponuje receptą przyszłego powodzenia Twojej firmy. Inwestycje w najlepsze surowce, jakość i profesjonalną obsługę Klientów czynią z nas specjalistów w swojej dziedzinie.

 

Powtarzalna jakość

Każdy, kto zdecyduje się na współpracę z ROS-SWEET Sp. z o.o. wie, że otrzyma bezwzględnie powtarzalną, wysoką jakość produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że dostarczane bakalie, orzechy i ziarna zawsze będą odpowiadać ich oczekiwaniom, nawet wtedy gdy zmieni się otoczenie rynkowe, specyficzne dla tej branży. 

 

Wysokie kompetencje

Poprzez wdrażanie innowacyjnych pomysłów i technologii dostarczamy na rynek bakalie, orzechy i ziarna wyróżniające nas wśród innych firm. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia. W trosce o zadowolenie Klientów wdrożyliśmy m. in. system zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego HACCP oraz procedury ISO 22000. Możemy zagwarantować kontrolę jakościową na każdym etapie produkcji, a rozległa wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują, że spełnione będą wszelkie wymagania naszych odbiorców.

 

Certyfikaty 

Posiadamy certyfikat ekologiczny wydany przez Jednostkę Certyfikującą Ekogwarancję PTRE. Unijne logo produkcji ekologicznej, tzw. ,,euroliść’’. Umieszczony na etykiecie produktu ekologicznego certyfikat oznacza, że zawiera on co najmniej 95% składników pochodzenia ekologicznego, do jego produkcji nie użyto syntetycznych środków produkcji oraz produkcja oddzielona jest w czasie i przestrzeni od produkcji żywności konwencjonalnej.