Produkcja własna

Słupki z migdałów

Słupki migdałowe z oferty ROS-SWEET produkowane są z najwyższej jakości migdałów blanszowanych, importowanych z USA i Hiszpanii. Innowacyjne linie technologiczne umożliwiają cięcie migdałów na słupki różnej grubości, dostosowanej do potrzeb Klienta. Surowiec jest weryfikowany przez Dział Kontroli Jakości na każdym etapie produkcji, co gwarantuje bezpieczeństwo zdrowotne produktu.

Produkt dostępny w opakowaniach 12,5 kg. 

Płatki z migdałów

Płatki migdałowe blanszowane produkowane są na terenie łańcuckiej fabryki ROS-SWEET. Surowce pochodzą ze sprawdzonych upraw z Hiszpanii i USA, co gwarantuje wysoką jakość. Produkt charakteryzuje się doskonałym smakiem i stałą, powtarzalną jakością.

Innowacyjne procesy technologiczne umożliwiają przygotowanie płatków o różnej grubości, dostosowanych do potrzeb i preferencji Klienta. 

Produkt dostępny w opakowaniach 12,5 kg.

Miazga sezamowa

Miazga sezamowa z oferty ROS-SWEET to idealny półprodukt dla sektora cukierniczo-piekarniczego. Wytwarzana jest z wysokiej klasy ziaren sezamu, importowanych z krajów afrykańskich i Indii. Proces prażenia odbywa się w technologii płynnej fluidalnej, która gwarantuje jednolity stopień uprażenia oraz powtarzalny kolor i smak każdej partii. Nasza miazga sezamowa spełnia najwyższe normy mikrobiologiczne, dzięki zastosowaniu termo–stabilizacji a innowacyjny proces mielenia zapewnia jednolite rozdrobnienie całości produktu. 

Dzięki rygorystycznym procesom kontroli, prowadzonym w nowoczesnym laboratorium, miazga sezamowa ROS-SWEET zawsze cechuje się najwyższą jakością.

Produkt dostępny w opakowaniach 25 kg i 220 kg.

Tarte orzechy włoskie

Tarte orzechy włoskie produkowane w ROS-SWEET powstają wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Dzięki sortowaniu optyczno-laserowemu produkt jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń twardych. Pakowanie odbywa się w atmosferze ochronnej gazów, co gwarantuje zachowanie walorów smakowych. Specjalne opakowanie z folii metalizowanej chroni przed światłem i przedłuża okres przydatności do spożycia.
Struktura orzechów włoskich jest sypka i wiórkowata, dzięki temu są gotowe do bezpośredniego użycia.

Orzechy włoskie tarte stanowią doskonały dodatek do wypieków zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów piekarnictwa.

Produkt dostępny w opakowaniach 7 kg.

Mak mielony

Mak mielony z oferty ROS-SWEET to doskonały surowiec do produkcji nadzień cukierniczych. Produkt powstaje wyłącznie z najlepszych jakościowo ziaren maku niebieskiego.

Surowiec poddawany jest procesowi stabilizacji termicznej, która podkreśla naturalny smak i aromat maku oraz niszczy formy wegetatywne pleśni. Zachowana zostaje również powtarzalność i jednolitość każdej partii produktu.

Pakowanie w worki z folii metalizowanej chroni przed światłem i gwarantuje długi okres przydatności do spożycia. Mak mielony nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów i jest gotowy do bezpośredniego użycia.

Produkt dostępny w opakowaniach 5 kg i 25 kg.

Siemię lniane mielone

Mielone siemię lniane, produkowane w ROS-SWEET powstaje wyłącznie z najlepszych jakościowo, starannie dobranych ziaren siemienia lnianego. Innowacyjny proces czyszczenia gwarantuje czystość na poziomie 99,8%. Technologia i sposób mielenia są kluczowe dla jakości produktu. Siemię nie traci właściwości odżywczych i nie utlenia się. Opakowanie z folii metalizowanej, która chroni przed światłem zapewnia długi okres przydatności do spożycia. Produkt pozbawiony jest wszelkich sztucznych dodatków i konserwantów i jest idealnym dodatkiem do codziennej, zbilansowanej diety. 

Produkt dostępny w opakowaniach 20 kg.